Naše nabídka

 

Krby

K vytápění i k dokonalé atmosféře slouží už po staletí krby. Inspiraci stavby krbů můžete získat na našich webových stránkách nebo v naší kanceláři, kde Vám sdělíme i všechny potřebné informace k samotné realizaci. Naše firma provádí stavbu krbů na klíč, což zaručuje klientům naprostý komfort. Používáme pouze kvalitní kamnářský materiál a dodáváme krbové vložky i kamna jen osvědčených výrobců.

Krbová kamna

Nabízíme krbová kamna: Austroflamm, Aduro, Dowre, Jotul, Nestor Martin, Romotop a další. Krbová kamna dodáváme s montáží ve snížené sazbě DPH 15%. 
Provádíme i konzultace pro výběr vhodných kamen ohledně výkonu pro vytápěný prostor i stávající komín. Objednaná kamna s montáží se přivezou s příslušným počtem rour a kolen, napojí na stávající kouřovod, odzkouší zátopem a předají zákazníkovi. Na všechna dodávaná kamna zajišťujeme záruční i pozáruční servis. 
Dodání většiny kamen je do týdne, nejsou-li na skladě do 3 týdnů. Do prostor kde není komín, navrhneme nejvhodnější typ komínu, nebo komínového nástavce a dodáme kamna i s komínem včetně montáže.

Pece a udírny

Realizace staveb venkovních otevřených krbů, grilů, udíren, pecí a ohnišť. 
Používáme k tomu ten nejkvalitnější kamnářský materiál a krby osvědčených výrobců. Stavba krbů pod pergolou patří také k naší nabídce. 
Venkovní krby, grily, udírny.
Naše firma zajišťuje prodej i realizaci venkovních krbů, grilů i udíren. Vyuzené maso a sýry z vlastní udírny jsou nenahraditelné. Pro lepší představu Vám rádi zpracujeme 3D návrh. Neváhejte nás kontaktovat.
Venkovní pec na pizzu či chleba.
Pokud si rádi upečete doma pizzu i pečivo, pak jistě venkovní pec na chleba také využijete. Pec může být i součástí stavby krbu. Pokud tedy nedisponujete žádným zahradním ohništěm, lze tuto variantu vřele doporučit. Pro inspiraci si prohlédněte naše realizace nebo se na nás rovnou obraťte. 

Kachlová kamna a sporáky 

Stavíme kachlová kamna a sporáky s použitím keramiky od českých výrobců. Možnost výběru glazury ze vzorkovníku v kanceláři na vzorkové prodejně ve Lhotě Plzeň-10. Možno zhotovit 3D návrh kamen nebo krbu.

(+420) 605 355 327
Krby Peterka - Kamnářství