Kachlová kamna a sporáky

 

Stavíme kachlová kamna a sporáky s použitím keramiky od českých výrobců. Možnost výběru glazury ze vzorkovníku v kanceláři na vzorkové prodejně ve Lhotě Plzeň-10. Možno zhotovit 3D návrh kamen nebo krbu.

Krby

K vytápění i k dokonalé atmosféře slouží už po staletí krby. Inspiraci stavby krbů můžete získat na našich webových stránkách nebo v naší kanceláři, kde Vám sdělíme i všechny potřebné informace k samotné realizaci. Naše firma provádí stavbu krbů na klíč, což zaručuje klientům naprostý komfort. Používáme pouze kvalitní kamnářský materiál a dodáváme krbové vložky i kamna jen osvědčených výrobců.

Pece a udírny

Realizace staveb venkovních otevřených krbů, grilů, udíren, pecí a ohnišť. 
Používáme k tomu ten nejkvalitnější kamnářský materiál a krby osvědčených výrobců. Stavba krbů pod pergolou patří také k naší nabídce. 
 
Venkovní krby, grily, udírny.
Naše firma zajišťuje prodej i realizaci venkovních krbů, grilů i udíren. Vyuzené maso a sýry z vlastní udírny jsou nenahraditelné. Pro lepší představu Vám rádi zpracujeme 3D návrh. Neváhejte nás kontaktovat.
 
Venkovní pec na pizzu či chleba.
Pokud si rádi upečete doma pizzu i pečivo, pak jistě venkovní pec na chleba také využijete. Pec může být i součástí stavby krbu. Pokud tedy nedisponujete žádným zahradním ohništěm, lze tuto variantu vřele doporučit. Pro inspiraci si prohlédněte naše realizace nebo se na nás rovnou obraťte. 

Krbová kamna

Nabízíme krbová kamna: Austroflamm, Aduro, Dowre, Jotul, Nestor Martin, Romotop a další. Krbová kamna dodáváme s montáží ve snížené sazbě DPH 15%. 
 
Provádíme i konzultace pro výběr vhodných kamen ohledně výkonu pro vytápěný prostor i stávající komín. Objednaná kamna s montáží se přivezou s příslušným počtem rour a kolen, napojí na stávající kouřovod, odzkouší zátopem a předají zákazníkovi. Na všechna dodávaná kamna zajišťujeme záruční i pozáruční servis. 
 
Dodání většiny kamen je do týdne, nejsou-li na skladě do 3 týdnů. Do prostor kde není komín, navrhneme nejvhodnější typ komínu, nebo komínového nástavce a dodáme kamna i s komínem včetně montáže.

 

(+420) 605 355 327
Krby Peterka - Kamnářství