Krby Plzeň

Krby Plzeň

Rodinná firma Krby Peterka se sídlem v Plzni vznikla v roce 1997 navázáním na už zavedenou kamnářskou firmu kamnářstí Štefan Neupauer (otec). V současné době se zaučuje třetí generace kamnářů Radek Peterka ml. vyučený v Horní Bříze čtyřletý obor kamnář plus nástavba obkladač.

Kamnářství Peterka

Neustále se vzděláváme v Cechovním systému interního vzdělávání, jelikož jsou neustále nové kamnářské materiály a možnosti, takže naši zákazníci mají jistotu, že námi postavená kamna můžou být postavena jak podle starých kamnářských postupů tak postavené moderní metodou staveb hypokaustů z kamnářských materiálů, které odpovídají svojí tepelnou odolností a nezávadností platným normám.

Služby kamnářství Plzeň

Se stoupajícími nároky zákazníků jsme rozšiřovali nabídku od klasických kachlových kamen a kachlových sporáků, přes pískovcové krby, sálavé akumulační krby, krby s teplovodním výměníkem, pece na pizzu, různá venkovní ohniště, krbová kamna, komíny, obklady a dlažby. V současné době společně s dodavatelskými firmami dokážeme zajistit i teplovodní připojení kamen a krbů do systému včetně ekvitermní regulace vytápění a automatické regulace hoření. K našim stavbám nabízíme i případně vyvložkování nebo přetmelení komínů včetně jeho revize a dále obkladačské práce.

  • Stavby krbů na míru
  • Krby štukové, z pískovcových sestav, rustikální a moderní krby
  • Stavby kachlových krbů a kachlových kamen
  • Prodej topenišť – krbové vložky: FONDIS, FONTE FLAMME, JOTUL, BRUNNER, SPARTHERM, NORICA, LAUDEL
  • Prodej topenišť – krbová kamna: JOTUL včetně montáže
(+420) 605 355 327
Krby Peterka - Kamnářství