Pece a udírny

Realizace staveb venkovních otevřených krbů, grilů, udíren, pecí a ohnišť .

Už dlouho přemýšlíte o venkovní stavbě otevřeného krbu, u něhož byste mohli trávit i chladnější večery a ještě si v něm třeba připravit i oběd? I my se stavbou krbů zabýváme. Dle vašeho výběru Vám stavbu zrealizujeme. Používáme k tomu ten nejkvalitnější kamnářský materiál a krby osvědčených výrobců. Stavba krbů pod pergolou patří také k naší nabídce. Pokud tedy potřebujete získat bližší informace, chcete-li si krb vybrat, zavolejte nám, nebo nás navštivte v naší kanceláři.

Venkovní krby, grily, udírny.

Kdo by v létě rád neposeděl venku u piva nebo sklenky vína a dobrého jídla. K jeho přípravě slouží především zahradní grily, které jsou v posledních letech velmi populární. Naše firma zajišťuje prodej i realizaci venkovních krbů, grilů i udíren. Vyuzené maso a sýry z vlastní udírny jsou nenahraditelné. Budete na ně moci pozvat celou rodinu i přátele. Podoba těchto staveb je velmi individuální. Vždy záleží na Vaší představě a prostoru, ze kterého vycházíme. Pro lepší představu Vám rádi zpracujeme 3D návrh. Neváhejte nás kontaktovat.

Venkovní pec na pizzu či chleba.

Také si rádi dopřejete italské speciality, k nimž neodmyslitelně patří pizza? A chtěli byste si ji upéct i doma? Pak se podívejte na naši nabídku venkovní pece na pizzu, kterou Vám postavíme přesně na míru. Je možné ji umístit do otevřeného altánu, pergoly či dovnitř chalupy. S touto pecí si léto užijete dvojnásobně. Dobroty z ní totiž nemají chybu. Pokud si rádi upečete doma i pečivo, pak jistě venkovní pec na chleba také využijete. Pec může být i součástí stavby krbu. Pokud tedy nedisponujete žádným zahradním ohništěm, lze tuto variantu vřele doporučit. Pro inspiraci si prohlédněte naše realizace nebo se na nás rovnou obraťte. Rádi Vám s výběrem poradíme a připravíme cenovou nabídku. Veškeré stavby krbů, pecí a ohnišť provádíme sami a poskytujeme na ně záruční i pozáruční servis.

(+420) 605 355 327
Krby Peterka - Kamnářství